Sylvania

Stránky výrobce: Sylvania
 

sylvanialogo
V roce 1924 společnost Novelty Incandescent Lamp Company (Nilco) vytvořila společnost Sylvania Products Company, aby vyráběla elektronky pro rádia. To bylo poprvé, kdy byla značka Sylvania použita, a od té doby je průkopníkem ve vývoji elektrických výrobků, speciálně v odvětví osvětlování. Prostřednictvím center výzkumu a vývoje po celém světě vyvinula zásadní produkty v odvětví osvětlovací techniky, a to od lineární zářivky v roce 1939 až k první halogenové žárovce GU10 v roce 1997.

Díky své historii v oblasti osvětlovací techniky a trvalým investicím do center výzkumu a vývoje a osvětlovacích technologií, jako je např.: LED, se společnost Sylvania těší na svůj pobyt na čele odvětví osvětlovací techniky po dobu 90 let.

 Vyrobeno v Evropě

Společnost Sylvania je hrdá na své silné výrobní dědictví v Evropě. Již více než 100 let značky ve skupině: Concord, Lumiance a Sylvania vyrábějí světelné zdroje a svítidla v Belgii, Německu, Francii a Velké Británii. Tato střediska excelence jsou jejím základním kamenem zajišťujícím, aby bylo inovativní navrhování, vývoj a výroba v souladu s neustále se měnícími
požadavky tohoto dynamického trhu
• Newhaven (UK):Svítidla Concord a Lumiance
• Saint Etienne (Francie): Svítidla Lumiance a Sylvania
• Erlangen (Německo):Světelné zdroje Sylvania
• Tienen (Belgie):Světelné zdroje Sylvania

59
99991599999

Stránka 1 z 5 - 87 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 87 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.