SULION

Webová stránka značky: SULION

Dnešní osvětlení a design jde ruku v ruce. Společnost SULION, která se opírá o tuto filozofii, se stala obchodem s více než 38 zaměstnanci a ročním obratem přesahujícím 10 milionů eur. Jsme špičková španělská společnost ve stropních ventilátorech a dekorativních svítidlech a odborníkům v oblasti technického designu vysoce výkonných výrobků pro osvětlení. Náš výzkumný a vývojový tým v Madridu navrhuje lampy a fanoušky, které jsou exportovány po celém světě. Naším hlavním cílem je, aby každý produkt byl jak užitečný, tak i dekorativní v souladu s nejnovějšími trendy.

VIZE

SULION pracuje na tom, aby se stala vedoucí španělskou společností ve výrobě, návrhu a distribuci osvětlovacích a stropních ventilátorů.

Mise

Navrhujeme a vyrábíme inovativní produkty, které zahrnují novou technologii osvětlení a designové koncepty. V obou oblastech oceňujeme energetickou účinnost a propojitelnost.

Závazek

Nabízíme inovativní produkty za dostupné ceny s garantovanou technickou a materiálovou kvalitou a přidanou dekorativní hodnotou.

 

3 položek celkem
Tortuga
7-10 dní
2 313,22 Kč bez DPH
2 799 Kč

Originální stolní lampička 1x25W. Patice E14. Materiál: sklo + kov. Barva:...

STELA
Pouze u nás
ZdarmaZdarma
Do 14 dnů
4 296,69 Kč bez DPH
5 199 Kč

Závěsné designové LED svítidlo. Žárovka je (i není) součástí svítidla =...

Flynn 3xE27
ZdarmaZdarma
Do 14 dnů
8 263,64 Kč bez DPH
9 999 Kč

Závěsné retro svítidlo 3x60W. Patice E27. Žárovky nejsou součástí...

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem