NOON - Pendant light - Ø 40 cm - Copper

2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Závěsné svítidlo. Závěsné svítidlo s max. příkonem 1x60W a paticí E27. Světelný zdroj není součástí svítidla. Materiál: hliník. Barva: měď. Rozměry: délka 120cm, průměr 40cm - ostatní rozměry v galerii produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné svítidlo belgické značky, které je vyrobeno z velmi kvalitního hliníku. Povrchová úprava svítidla je v měděném provedení. Konstrukce svítidla je tvořena drátěnou koulí, jejíž povrch představuje reliéf z hliníkových pásku. Průměr hliníkové konstrukce je 40 cm. Celková výška lustru včetně přívodového kabelu je max. 120 cm. Ke svítidlu lze objednat mederní stojací lampu pod kódem 08702/35/17 a též stolní dekorativní lampu pod kódem 08502/25/17.

Světelný zdroj není součástí svítidla. Doporučená žárovka pro toto svítidlo je max. 1x60W s paticí E27. Pro úsporu energie výrobce navrhuje používat LED žárovky. Závěsné svítidlo patří do energetické třídy A++-E.

Závěsné svítidlo LUCIDE ze série NOON v moderním provedení je vhodná do obytných i jiných prostorů. Designové závěsné svítidlo NOON bude zajímavým doplňkem např. pracoven, kanceláří ale i obývacích pokojů. Svítidlo při rozsvícení vytvoří jedinečný světelný efekt a magickou atmosféru v místností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: