O nás

logo sterixOd 01.07.2016 jsme pro Vás spustili nový e-shop zaměřený pouze na retro žárovky a designová svítidla. V současné době nabízíme nejširší nabídku retro EDISON žárovek a retro LED žárovek na českém a slovenském internetu. Nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme a vylepšujeme!

Od 08.01.2018 jsme otevřeli novou kamennou prodejnu na nové adrese, jelikož jsme pro Vás potřebovali navýšit prodejní prostory a hlavně sklady!

Při pravidelném nebo vyjímečném odběru jsme připraveni Vám poskytnout velkoobchodní ceny. Pro naše obchodní partnery máme připravený program marketingové a prodejní podpory, více informací v sekci velkoobchod.

Internetový obchod STERIXretro.cz, vznikl jako náš druhý e-shop k původnímu STERIX.cz, který provozujeme již 9 let! Všechny naše nabízené značky patří k těm nejlepším v oboru.

Naším cílem je odlišit se od konkurence a nabízet opravdu originální osvětlení, které jinde nenajdete, včetně přijatelných cen, které se snažíme pro Vás vytvářet! Díky tomu spolupracujeme se světelnými studii, architekty nebo vyhledávači designového nábytku, jako je např.: www.favi.cz - kde díky našemu webu vytvořili kategorii Designové žárovky.

Většinu zboží, kterou najdete v naší nabídce pro Vás přímo dovážíme do ČR, jako dovozci značky nebo jsme přímými distributory vybraných značek v ČR.

 

 

sterixretro-prodejna-03

sterixretro-prodejna-04