O nás

logo sterixOd 01.07.2016 jsme pro Vás spustili nový e-shop zaměřený pouze na retro žárovky a designová svítidla. A v současné době nabízíme nejširší nabídku retro EDISON žárovek a retro LED žárovek na českém a slovenském internetu. Nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme a vylepšujeme!

Od 08.01.2018 jsme otevřeli novou kamennou prodejnu na nové adrese, jelikož jsme pro Vás potřebovali navýšit prodejní prostory a hlavně sklady! V průběhu roku 2018 vznikne na nové prodejně showroom svítidel, který jsme doposud bohužel neměli.

Při pravidelném nebo vyjímečném odběru jsme připraveni Vám poskytnout velkoobchodní ceny. Pro naše obchodní partnery máme připravený program marketingové a prodejní podpory, více informací v sekci velkoobchod.

Internetový obchod STERIXretro.cz, vznikl jako náš druhý e-shop k původnímu STERIX.cz, který provozujeme již 9 let! Všechny naše nabízené značky patří k těm nejlepším v oboru.

Naším cílem je odlišit se od konkurence a nabízet opravdu originální osvětlení, které jinde nenajdete, včetně přijatelných cen, které se snažíme pro Vás vytvářet! Díky tomu spolupracujeme se světelnými studii, architekty nebo vyhledávači designového nábytku, jako je např.: www.favi.cz - kde díky našemu webu vytvořili kategorii Designové žárovky.

Většinu zboží, kterou najdete v naší nabídce pro Vás přímo dovážíme do ČR, jako dovozci značky nebo jsme přímými distributory vybraných značek v ČR.

 

 

sterixretro-prodejna-03

sterixretro-prodejna-04

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.