Nejnovější LED technologie v oboru osvětlení.

Nejnovější LED technologie v oboru osvětlení! Stále populárnější LED čipová technolgie využívající žhavícího vlákna, které vytváří přijemnou atmosféru podobnou tradičním žárovkám dnes nabízí většina předních světových výrobců: SYLVANIA, PHILIPS, OSRAM, TESLA,...
Zatím jsme se dočkali provedení všech nejběžnějších provedení tvarů žárovek s paticemi E27 a E14. A barvy světla od 2700K (HomeLight) až po 1700K (CandleLight), do konce roku očekáváme rozšíření o poslední barvu a to 4000K (CoolWhite)!
Zatímco klasické olframové žárovky spadají do energetické kategorie skupiny „D“ nové LED retro žárovky mají krásnou kategii „A“ a LED retro žárovky od firmy Sylvania dokonce, jako 1. na trhu spadají do třídy „A++“!

Je otázkou co si na nás výrobci nachystají přístě, když už si říkáte, že už nelze překvapit maximálně pouze novým tvarem nebo výkonem světelného zdroje - v tom „BOOM“ a je tady LED retro žárovka...

toledo1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení