Připravujeme pro Vás nové filtry ve všech našich kategoriích, pro lepší vyhledávání našich produktů. Aktuálně jsou již hotové kategorie: Retro žárovky, Stropní svítidla, Lustry a Nástěnná svítidla.

OLLY Stolní lampa 03600/01/30

1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Stolní lampa s max. příkonem 40W s paticí E14. Světelný zdroj není součástí svítidla. Materiál: kov, borové dřevo. Barva: černá. Označení: 03600/01/30 OLLY. Výrobce: LUCIDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OLLY Stolní lampa belgické značky, která je vyrobena z velmi kvalitního materiálů: kov, borové dřevo. Povrchová úprava stolní lampy je v černém provedení. Parametry stínidla: průměr nahoře 12 cm, průměr dole 15,5 cm, výška 11 cm. Celková výška lampy je 53 cm. Lampa disponuje přívodovým kabelem s vypínačem.

Světelný zdroj není součástí svítidla. Doporučená žárovka pro tuto stolní lampu je max. 1x40W s paticí E14. Pro úsporu energie výrobce navrhuje používat LED žárovky.

Stolní lampa LUCIDE ze série OLLY v moderním provedení je vhodná do obytných i jiných prostorů. Designová lampa OLLY bude zajímavým doplňkem např. pracoven, kanceláří ale i obývacích pokojů či ložnic.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: