Kokeshi

ZdarmaZdarma
Kokeshi
7 999 Kč 6 610,74 Kč bez DPH
2-3 týdny

LED lampička 1W (náhrada 25W) = integrovaná LED žárovka je součástí lampičky, barva světla: 3000K (teplá bílá). Materiál: nerozbitný plast. Barva: bílá barva. Vypínač se nachází na přívodním kabelu - lze regulovat intenzitu světla v 5-ti krocích. Rozměry lampičky: šířka 33 x délka 36 x 63 výška (cm). Hmotnost lampičky: 2 Kg. Vyrobeno v Holandsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kokeshi přinese štěstí všude tam, kam přijde, nemluvě o neuvěřitelném světle, které poskytuje. Rozměry světla jsou následující: šířka 33 cm, délka 36 cm a výška 63 cm. Je vybaven stmívatelným LED světlem a váží 2 kg. Lampa Kokeshi je vyrobena z bílého polyethylenu.

Pan Maria je holandský designový workshop, který se nachází v Amsterdamu. Workshop vytvořili Jannes Hak a Lennart Bosker. Společnost udržuje zábavy-milující, tvůrčí osobnost a jsou připraveni zkoušet nové věci, pokud jde o nápady a design. Pan Maria se rozhodl navrhnout odvážné výtvory pro děti bez ohledu na to, jaký je jejich věk. Jejich návrhářské heslo je následující: "Nevyrábíme výrobky, vytváříme hvězdy!".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: